Zwiększ rentowność firmy dzięki wirtualnym pokojom danych | Dataroom

virtual data room polska

Rozwój biznesu jest nadrzędnym celem każdej firmy i wolno to osiągnąć nie tylko dzięki rozwiązaniom produkcyjnym, personalnym i reklamowym, lecz także przy pomocy nowoczesnych technologii, w poniższym . To rozwiązanie zostało już odkryte i aktywnie wykorzystywane przez wiele światowych korporacji, w tym LG, TOYOTA, Raiffeisen BANK, HP, ROTSHILD. Taka innowacja znacznie zwiększa sprawność i rentowność przedsiębiorczości. Wśród nadrzędnych zalet wirtualnej przestrzeni do udostępniania plików są liczne funkcje, które doskonale integrują się z każdym biznesem.

Prosty start

Wielu z nas ma trudności z rozpoczęciem używania nowoczesnego oprogramowania, ponieważ zajmie to dużo czasu. Twórcy danych wzięli to pod uwagę i aby rozpocząć fuchę w indywidualnej przestrzeni, nie są wymagane specjalne umiejętności ani długie szkolenie. Zorganizowany, prosty i intuicyjny interfejs otworzy przed Tobą własne drzwi po 15 minutach rejestrowania się na koncie użytkownika. Do pracy nie musisz kupować specjalnego sprzętu – możesz korzystać z sieciowego pokoju danych z dowolnego peceta lub urządzenia mobilnego. Takie proste operacje otworzą wszystkie możliwości natychmiastowego, wygodnego i bezpiecznego korzystania z informacji.

Swoboda użytkowania i bezpieczeństwo

Nawet z dala od miejsca pracy możesz udostępniać pliki swoim podwładnym i partnerom. Każdy autoryzowany klient systemu otrzymuje taki lub odmienny poziom dostępu, którego przypisanie wydaje się wykonywane przez kierownika. Każda informacja otrzymuje specjalny znak wodny, który pomaga ustalić tożsamość użytkownika żądającego dostępu i jego poziom. Przed wyświetleniem plików użytkownik musi ukończyć uwierzytelnianie dwuetapowe, a interakcja spośród dokumentami odbywa się za pośrednictwem specjalnej siatki bezpieczeństwa. Takie podejście zapewnia kompleksową ochronę przed nieautoryzowanym dostępem do plików. Możesz otworzyć dokument na rzecz określonego adresu IP, ustawić okres dozwolonego przeglądania lub ograniczyć dostęp służące do pliku nawet po jego pobraniu. Funkcjonalność systemu obsługuje pracę w 12 językach, a także w 25 najpopularniejszych formatach. Ustawienia, filtry, szukanie i natychmiastowy dostęp do informacji znacznie przyspieszą proces rozliczania dokumentów. Uwolnisz się od wykonywania rutynowej pracy, a także uzyskasz dostęp aż do wyczerpujących statystyk. Te informacje pozwolą ci śledzić czas, w którym pracownik albo partner pracuje nad danym pakietem. Ogromne korzyści przyniosą również informacje statystyczne za miesiąc, kwartał albo pół roku.

Wsparcie techniczne 24/7

Szybki i bezpieczny transfer pracy to podstawowa wartość, jakiej przestrzegają twórcy wirtualnych pomieszczeń informacji. Korzystając z tego zaawansowanego technologicznie rozwiązania, zyskujesz nie tylko szybki wejście do plików z dowolnego miejsca, ale także kompleksowe porady dzięki wszelkie tematy w ciągu 15 minutek. Serwis wsparcia technicznego działa dwadzieścia cztery godziny na dobę, bez przerw jak i również weekendów. Możliwe jest również zamówienie pomocy operacyjnej w celu uporządkowania papierów, stworzenia indywidualnej wirtualnej przestrzeni. Doceń te korzyści najlepiej w biznesi. W tym celu programiści oferują bezpłatny czas próbny korzystania z box cloud, jak otworzy nowe możliwości dla pierwotnego firmy!

Add Your Comment

Copyright © 2019 MONO TRANSLATION BUREAU. Powered by q2success.com